×

ثبت نام در الوفن

اطلاعات پروفایل

دادهها ورود

قبلاٌ درالوفن ثبت نام کرده اید؟ ورود به الوفن

First name is required!
Last name is required!
نام معتبر نیست!
نام خانوادگی معتبر نیست!
این یک آدرس ایمیل نیست.
Email address is required!
این ایمیل قبلا ثبت شده است!
Password is required!
یک رمز عبور معتبر وارد کنید!
لطفا 6 یا چند کاراکتر را وارد کنید!
لطفا 16 یا کمتر شخصیت را وارد کنید!
کلمات عبور یکسان نیست!
Terms and Conditions are required!
ایمیل یا رمز عبور اشتباه است!

الوفن

فکر اولیه راه اندازی الوفن به سال 94_93 برمی گردد، .وقتی که اشتیاق طرفداران فوتبالی را دیدیم تصمیم گرفتیم تا محصولات مرتبط به آن را که هموطنان عزیز قابلیت دسترسی راحت به آن را ندارند از طریق راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی عرضه نماییم، بدین ترتیب در سال 95 اقدامات لازم برای راه اندازی الوفن صورت گرفت. هدف از ایجاد الوفن دسترسی آسان به محصولات با قیمت واقعی و مناسب می باشد. دلیل عرضه ی محصولات از طریق فروشگاه آنلاین اینترنتی، همگام بودن آن با سرعت زندگی مدرن می باشد. امروزه اکثریت ترجیح می دهند تا بجای صرف زمان های طولانی برای سفرهای درون شهری، در وقت خود صرفه جویی کنند و به راحتی در اوقات فراغت خود محصولی را خریداری و درب منزل تحویل بگیرند. تمام محصولات الوفن دارای گواهی اصالت می باشند که تصدیق کننده ی اصل بودن محصولات و واقعی بودن امضاها می باشد. با الوفن، طرفداران ورزشی بخصوص فوتبالی ها می توانند یادبودهایی را با امضای بازیکنان مورد علاقه، برای خود و یا به عنوان بهترین هدیه برای بهترین دوستان خریداری نمایند. وب سايت الوفن که متعلق به گروه پروشات تجارت بین الملل می باشد به صورت انحصاری در ایران فعالیت می کند و شامل هیچ زیرمجموعه ای نمی باشد و ضامن محصولاتی که خارج از سایت الوفن به اسم الوفن فروخته یا خریداری شود نمی باشد.

14500
محصولات موجود
81%
درصد رضایت مشتریان
10
اعضای سایت

رویدادها

ساعات کاری

شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 9:00 الی 17:00 در دیگر ساعات ‌پس از گرفتن پیغام شما عزیزان، در اولین ساعات روزکاری آتی با شما تماس می‌گیریم.

تحویل به تمام مناطق

ما کالاهایمان را سراسر ایران تحویل میدهیم. مهم نیست در کدام نقطه ساکنید، فقط کافیست سفارش دهید تا درب منزل تحویل بگیرید. تمامی کالاهای سفارشی سالم و همانطور که انتظار دارید به دستتان خواهد رسید

بالاترین کیفیت محصولات

ده ها سال عملیات موفقیت آمیز و خشنودی میلیون ها مشتری باعث شده است تا ما بتوانیم بالاترین کیفیت را برای محصولات فروشی خود تضمین کنیم. علاوه بر این، تمامی اجناس ما از کنترل کیفیت عبور میکند و بنابراین عدم تطبیق مشخصه از چشمان حرفه ای ما نمی گریزد.

تیم ما

Robert Johnson

ادوارد فریدمن

سِمَت شغلی: ادوارد دانش گسترده خود در زمینه خرده فروشی و فوتبال را وارد عملیات Icons کرد و در تمام معاملات، طرح ها و تصمیمات عمده نقش دارد.
JESSICA PRISTON

بن سالی

Ben به عنوان مدیر فروش و بازاریابی Icons، مسئول بازاریابی طیف محصولات Icons و تبلیغ برند Icons به جهان عاشق فوتبال است.
SAM KROMSTAIN

مارگارت پلانکت

مارگارت بیش از 20 سال تجربه در حوزه خدمات مشتریان دارد. او از زمان پیوستن به Icons در دو سال پیش بخش ارزشمندی از نیروی کار آن بوده است.
EDNA BARTON

آلیستیر هانتر

سمت آلیستیر به عنوان دستیار تحریریه حصول اطمینان از این است که تمام مطالب بر روی وب سایت Icons به روز، دقیق و خوش نوشتار هستند. او مسئول مدیریت حضور شبکه های اجتماعی ما در تمام کانال ها نیز است.