×

ثبت نام در الوفن

اطلاعات پروفایل

دادهها ورود

قبلاٌ درالوفن ثبت نام کرده اید؟ ورود به الوفن

First name is required!
Last name is required!
نام معتبر نیست!
نام خانوادگی معتبر نیست!
این یک آدرس ایمیل نیست.
Email address is required!
این ایمیل قبلا ثبت شده است!
Password is required!
یک رمز عبور معتبر وارد کنید!
لطفا 6 یا چند کاراکتر را وارد کنید!
لطفا 16 یا کمتر شخصیت را وارد کنید!
کلمات عبور یکسان نیست!
Terms and Conditions are required!
ایمیل یا رمز عبور اشتباه است!

گواهی اصالت

گواهی اصالت

هر کسی که پردازشگر کلمه داشته باشد می تواند COA بسازد. همه ی اقلام ما با گواهی اصالت ارائه می شوند، که شامل جزئیات جلسه ی امضا و عکسی از بازیکن امضا کننده ی آن خط محصول در جلسه امضا، در صورت موجود بودن، است. جزئیات شرکت ما در Companies House ثبت شده اند و شماره شرکت ما 06791294 است، این شماره همیشه بر روی COA ها نمایش داده می شوند. ما به راحتی قابل ردیابی هستیم و تحت قوانین انگلستان قرار داریم. اگر نمی توانید جزئیات یک شرکت را بر روی وب سایتش پیدا کنید آنگاه با احتیاط پیش بروید و به یاد داشته باشید که هیچ ادعایی در دادگاه نخواهید داشت. مدیر عامل ما شخصا همه ی COA ها را امضا می کند، ما هیچ امضایی را تکثیر نمی کنیم، هرگز، حتی برای این کار کوچک. ما استانداردهای بازار را وضع می کنیم، همه ی شرکت های دیگر از ما کپی می کنند.

 

چگونگی امضاها

همه محصولات Icons از جلسات امضای بسته با بازیکنان آمده اند که در آن ها به بازیکن فوتبال بابت سرویسی که می دهد حق الزحمه داده می شود. ما هرگز خارج از زمین های تمرین سد راه بازیکنان نمی شویم و هرگز محصولات را از شرکت هایی که این کار را انجام می دهند نمی خریم. ما با نمایندگان بازیکنان کار می کنیم. بسیاری از بازیکنان مسن تر وجوه را دریافت می کنند، در حالی که بسیاری از بازیکنان جوان تر بنیادهای خیریه یا موسسات خیریه مورد علاقه ای دارند که از این حق الزحمه ها بهره مند می شوند. از آنجا که ما با این بازیکنان و نماینده های آنها برای سال های بسیار کار کرده ایم، آنها به ما اعتماد دارند، و اغلب شخصا ما را به یکدیگر توصیه می کنند.

 

چگونگی قیمت ها

محصولات Icons می توانند گران باشند، ما این را می دانیم. دلیل آن این است که ما مبلغ مناسبی را به بازیکنان پرداخت می کنیم، ما ماکت های رسمی جدید و کفش های با کیفیت را خریداری می کنیم، ما به سازمان های تصویری برای حقوق عکس ها پول می دهیم و در برندسازی سرمایه گذاری می کنیم، ما بسته بندی فوق العاده ای را ایجاد می کنیم و همه کارهایی که انجام می دهیم، از مجوزهای رسمی گرفته تا هولوگرام ها، به منظور اطمینان بخشیدن به خریدار از 100٪ اصل بودن اقلام مان می باشند. فروشگاه های ارزان تر دیگری در اینترنت وجود دارند، اما آیا می توانید مطمئن باشید که آنچه که خرید می کنید اصل است؟ اگر خیلی ارزان تر باشد، کاملا حق دارید که شک کنید.