×

ثبت نام در الوفن

اطلاعات پروفایل

دادهها ورود

قبلاٌ درالوفن ثبت نام کرده اید؟ ورود به الوفن

First name is required!
Last name is required!
نام معتبر نیست!
نام خانوادگی معتبر نیست!
این یک آدرس ایمیل نیست.
Email address is required!
این ایمیل قبلا ثبت شده است!
Password is required!
یک رمز عبور معتبر وارد کنید!
لطفا 6 یا چند کاراکتر را وارد کنید!
لطفا 16 یا کمتر شخصیت را وارد کنید!
کلمات عبور یکسان نیست!
Terms and Conditions are required!
ایمیل یا رمز عبور اشتباه است!

توزیع بین المللی

توزیع بین المللی

Icons برندی بین المللی است و ما هر ساله محصولات را برای بیشتر از 90 کشور تامین می کنیم. ما نمایندگانی در امریکای شمالی داریم و به طور منظم برای مشتریان در ژاپن، استرالیا و خاورمیانه محصول عرضه می کنیم. ما یک وب سایت اسپانیایی نیز برای طرفداران اسپانیایی مان داریم، و با محبوبیت بازی در سراسر جهان، Icons خوشحال است که محصولات امضا شده توسط بهترین بازیکنان جهان را برای طرفدارانش در سراسر این سیاره عرضه می کند.

 

شرکا، بمنظور توزیع

Icons طیف گسترده ای از شرکای توزیع در سراسر جهان دارد. ما روابط نزدیکی با World Soccer Shop و Soccer.com در ایالات متحده داریم، آنگونه که آنها محصولات ما را عرضه می کنند، و ما به آنها پاداش های منظمی می دهیم که با پول نمی توان به آن ها دست یافت. ما با Upper Deck و Steiner Sports که برای ما یادبودهای ورزشی ایالات متحده را ارائه می دهند کار می کنیم، و تا سال 2011 Icons تنها برند یادبود عرضه شده در Saks Fifth Avenue در عربستان سعودی بود. گستره فعالیت های Icons حتی تا ژاپن نیز می رسد، جایی که IBEX cards یکی از بهترین شرکای ماست، و با 5USport در چین بزرگ که محصولات یادبودی ما را برای این مخاطبان جدید عرضه می کنند کار می کنیم.

 

کیفیت بسته بندی

هر کسی می تواند بسته بندی را کپی کند، و حتی می تواند لوگو طراحی کند، هر کسی می تواند هولوگرام سفارش دهد. Icons تنها با بهترین تامین کنندگان در هر زمینه کار می کند: One Vision قاب بندی ما را انجام می دهد، Cedar Packaging بسته بندی ما را انجام می دهد و Opsec Security هولوگرام های منحصر به فرد ما را طراحی و تولید می کند. شرکت های دیگر محصولات خود را در کیسه های پلاستیکی توزیع می کنند و هیچ شرکت دیگری به مشتریانش گزینه ی جعبه های کادویی دولوکس با برند مسابقات را ارائه نمی دهد. ما برای ارائه ی بهترین کالاهای امضا شده ی جهان در بهترین شیوه ی جهان زمان صرف می کنیم.