×

ثبت نام در الوفن

اطلاعات پروفایل

دادهها ورود

قبلاٌ درالوفن ثبت نام کرده اید؟ ورود به الوفن

First name is required!
Last name is required!
نام معتبر نیست!
نام خانوادگی معتبر نیست!
این یک آدرس ایمیل نیست.
Email address is required!
این ایمیل قبلا ثبت شده است!
Password is required!
یک رمز عبور معتبر وارد کنید!
لطفا 6 یا چند کاراکتر را وارد کنید!
لطفا 16 یا کمتر شخصیت را وارد کنید!
کلمات عبور یکسان نیست!
Terms and Conditions are required!
ایمیل یا رمز عبور اشتباه است!

مجوزهای رسمی

مجوزهای رسمی

Icons اولین مجوز یادبودهای فوتبالی امضا شده ی جهان را در سال 2010 از فیفا اخذ کرد تا بتوانیم طیفی از محصولات جام جهانی یاد بودی امضا شده را تولید کنیم. در ادامه طیفی از محصولات را برای فیفا 2014 برزیل تولید کردیم، و حقوق فیفا 2018 روسیه را اخذ کرده ایم. در جولای 2012، Icons اولین مجوز رسمی را برای لیگ قهرمانان یوفا اخذ کرد و مجددا برای فصل های 2015 تا 2018 قرارداد امضا کردیم. حقوق ما در حال حاضر شامل لیگ اروپای یوفا هستند و هر دو طیف شامل کل تاریخچه ی تمام مسابقات اروپایی تراز اول هستند. در سال 2015 اولین مجوز یادبودهای مسابقات قهرمانی اروپای یوفا را نیز اخذ کردیم. به این ترتیب طیف محصولات یورو 2016 فرانسه یوفا را به تازگی عرضه کرده ایم. از خودتان بپرسید، اگر نهادهای حاکم بر فوتبال جهان و اروپا با Icons همکاری می کنند، چرا باید اقلام امضا شده را از جایی دیگر خریداری کنید؟

همچنین در سال 2014 Icons اولین طیف یادبودهای با مجوز جداگانه را عرضه کرد: مجموعه کالاهای امضا شده ی رسمی Messi. ما تنها شرکتی هستیم که Leo Messi و تیم مدیریتی او برای کار با آن اعتماد کرده اند و فصل 2015/2016 نشان دهنده ی دهمین فصل همکاری Icons و Leo است، زیرا ما با او زمانی که به تازگی وارد تیم اول بارسلونا شده بود قرارداد امضا کردیم.

 

همکاری با شرکت های بزرگ فعال در حوزه یادبودها

Icons گردآورنده و توزیع کننده ی انحصاری محصولات Upper Deck است. Upper Deck قراردادهای بلند مدتی با سوپراستارهای جهان از جمله Michael Jordan (مایکل جردن) ، LeBron James (لبران جیمز)، Tiger Woods (تایگر وودز) و در حال حاضر Rory McIlroy (روری) دارد. ما تنها جایی هستیم که می توانید این محصولات منحصر به فرد را در اروپا یا خاورمیانه تهیه کنید. ما با SE Products از استرالیا برای یادبوهای مجوزدار منحصر به فرد راگبی و کریکت و Pursuit3 که حقوق بازی های المپیک و جام جهانی راگبی 2015 را در اختیار دارد کار می کنیم.

 

کارکنان و صاحبان

Icons بخشی مربوط به فهرست افراد در وب سایت خود دارد، بنابراین می توانید ببینید که افراد مشغول در این شرکت چه کسانی هستند، هیچ راز پنهانی در پشت نمای ناشناس شرکت وجود ندارد تا این واقعیت را که شما با یک گروه تک نفره یا یک شرکت بدنام در حوزه یادبودهای امضا شده معامله می کنید پنهان کند.

Edward(ادوارد) ، رئیس موسس شرکت ما، مدیر عامل تاتنهام هاتسپور و سپس مدیر بازاریابی منچستر یونایتد بود. Dan (دان)، مدیر ارشد اجرایی شرکت ما، دارای مدرک اقتصاد از دانشگاه کمبریج است و بر روی استراتژی بزرگترین برندهای رسانه ای مانند The Guardian، Capital Radio، Channel 4 و Lastminute.com کار کرده است. همه سردبیران سایت ما پس زمینه های روزنامه نگاری دارند تا بالاترین سطوح دقت را تضمین کنند و مدیر خدمات مشتریان ما، Margaret(مارگارت)، تجربه 30 ساله در این زمینه دارد. ما متخصصانی با تجربه و شایسته هستیم که از کارمان لذت می بریم و از صحبت کردن با همه کس در مورد کاری که می کنیم و اینکه چرا تنها باید از Icons.com خرید کنید خوشحال می شویم.