×

ثبت نام در الوفن

اطلاعات پروفایل

دادهها ورود

قبلاٌ درالوفن ثبت نام کرده اید؟ ورود به الوفن

First name is required!
Last name is required!
نام معتبر نیست!
نام خانوادگی معتبر نیست!
این یک آدرس ایمیل نیست.
Email address is required!
این ایمیل قبلا ثبت شده است!
Password is required!
یک رمز عبور معتبر وارد کنید!
لطفا 6 یا چند کاراکتر را وارد کنید!
لطفا 16 یا کمتر شخصیت را وارد کنید!
کلمات عبور یکسان نیست!
Terms and Conditions are required!
ایمیل یا رمز عبور اشتباه است!

صاحبان آیکونز

صاحبان آیکونز

در سال 2015، Icons با موفقیت خرید سهم کنترلی را ترتیب داد و از Marka PJSC به عنوان سهامدار اکثریت مان استقبال کرد. Marka PJSC اولین شرکت سهامی عام است که بر بخش خرده فروشی امارات متحده عربی تمرکز دارد. Marka محصولات Icons را در فروشگاه های Modell’s Sporting Goods و همچنین رویداد لیگ قهرمانان یوفای به تازگی افتتاح شده ی خود، واقع در Yas Mall در ابوظبی در امارات متحده عربی، ادغام خواهد کرد. این طرح مفهومی، که با همکاری یوفا توسعه داده شده است، در نوع خود اولین است و برنامه های آن برای مکان های مختلف در سرتاسر GCC تایید شده اند. مدیر اجرایی ارشد Marka و رئیس جدید Icons، Nick Peel، مدیر خرده فروشی و صدور مجوز در آرسنال و قبلا در گلاسکو رنجرز بود.

 

مالکیت برندهای دیگر

در نتیجه ی سرمایه گذاری Marka در Icons، توانستیم دارایی های A1 Sporting Memorabilia را که وب سایت و برندی پیشرو در حوزه یادبودهای ورزشی در بریتانیاست، خریداری کنیم. هر دوی این برندها و وب سایت ها همچنان توسط تیم مدیریت مشترک اداره خواهند شد و محصولات را برای مخاطبان ملی و بین المللی متفاوت شان عرضه خواهند کرد. A1 بر روی بازیکنان افسانه ای با قیمت های افسانه ای برای بازار داخلی متمرکزتر تمرکز دارد، در حالی که Icons کالاهای با کیفیت بالای امضا شده توسط بهترین های جهان را می فروشد و این کالاها را به بیش از 90 کشور در سراسر جهان توزیع می کند.

تحت مشاوره توسط شرکت حقوقی مالکیت فکری برجسته ی کشور

همه ی کارهایی که Icons انجام می دهد از بالاترین استانداردهای حرفه ای برخوردار هستند. ما مورد مشاوره توسط Harbottle & Lewis قرار داریم، بنابراین از نظر جنبه های قانونی حقوق تصویر، مالکیت فکری و قوانین قرارداد به روز هستیم. ما برای محافظت از شهرت مان پول خرج وکلای خوب می کنیم، آیا فکر می کنید که افراد فروشنده در eBay می توانند این کار را انجام دهند؟