×

ثبت نام در الوفن

اطلاعات پروفایل

دادهها ورود

قبلاٌ درالوفن ثبت نام کرده اید؟ ورود به الوفن

First name is required!
Last name is required!
نام معتبر نیست!
نام خانوادگی معتبر نیست!
این یک آدرس ایمیل نیست.
Email address is required!
این ایمیل قبلا ثبت شده است!
Password is required!
یک رمز عبور معتبر وارد کنید!
لطفا 6 یا چند کاراکتر را وارد کنید!
لطفا 16 یا کمتر شخصیت را وارد کنید!
کلمات عبور یکسان نیست!
Terms and Conditions are required!
ایمیل یا رمز عبور اشتباه است!

اچرا icons (آیکونز)؟

چرا icons (آیکونز)؟

وب سایت الوفن به عنوان نماینده رسمی توزیع شرکت Icons Shop Ltd در ایران که شرکتی پیشرو در جهان در حوزه یادبودهای فوتبال است میباشد.

Icons.com مورد اعتماد ترین برند در حوزه مسابقات جهانی است. اصالت برای ما و همچنین مشتریانمان در الویت قرار دارد. به این ترتیب، خواستیم که مدارک مان را به شما ارائه دهیم تا اگر به دنبال مقایسه ی این فروشگاه با دیگر فروشندگان کالاهای امضا شده هستید، این سوالات خاص را از خودتان بپرسید. اگر پاسخ های این سوالات شما را مطمئن می کنند، آنگاه منطقا فکر می کنیم که انتخاب ما قانع کننده است.

 

ویدیوهای تایید کننده با درخشش بهترین بازیکنان جهان

Icons سبک منحصر به فردی از ویدیوهای تایید کننده دارد که نمایش دهنده ی محصولات و ارتباطات ما با بازیکنان مورد قرارداد ما هستند. برخی از ویدیوهای اخیرمان با Leo Messi (لئو مسی)، Cristiano Ronaldo (کریستین رونالدو)، Luis Suarez (لوییز سوارز)، Neymar Jr (نیمار جونیور) و Gareth Bale (گرت بیل) و همچنین امضای قراردادمان در ماه آگوست با سرشناسان هلندی: Van Basten(فن باستن)، Guillit (رود گیلیت) و Rijkaard (فرانک ریکارد)، را ببینید.

 

تاریخچه شرکت

آغاز فعالیت Icons از سال 1999 می باشد. به این ترتیب ما یکی از قدیمی ترین متصدیان حوزه یادبودها در این کشور، اگر نه جهان، هستیم. ما نام دامنه مان (www.icons.com) را مدت ها پیش در دهه 90 خریدیم و رتبه بندی های گوگل برای هر سایتی بر اساس عمر و کیفیت آن و تعداد لینک ها از سایت های جهانی شناخته شده به آن و صحت محتوای آن سایت هستند. اگر هر نوع محصول پیراهن امضا شده را در گوگل تایپ کنید سایت ما در صدر فهرست جستجو نشان داده می شود. دستیابی به این امر نیازمند سال ها کار سخت است و نمی تواند در یک شب حاصل آید. در این بازار شرکت ها در یک شب ظاهر می شوند و درست به همان سرعت ناپدید می شوند. عمر، تاریخچه و شهرت در این کسب و کار یعنی همه چیز.